Змова Трампа з Кремлем: Розслідування мало чотирьох підозрюваних, – колишній директор ФБР

Розслідування ФБР щодо втручання Росії у президентські вибори в США, а також щодо можливої змови кампанії Трампа з російським урядом, уже з самого початку мало чотирьох підозрюваних громадянах США.

Про це розповів екс-директор ФБР Джеймс Комі під час слухань у Конгресі, стенограма яких були оприлюднена в суботу, повідомляє Укрінформ з посиланням на інформагентство АР.

«Розслідування контррозвідки ФБР щодо потенційних зв’язків між (президентською – ред.) кампанією Трампа і Росією з початку зосереджувалося на чотирьох американцях, а також на тому, чи були вони пов’язані зі спробами Росії втрутитися в президентські вибори 2016 року», – наводить видання тези з виступу Джеймса Комі.

Екс-глава ФБР не назвав прізвища американських громадян, проте відомо, що ім’я Дональда Трампа як кандидата на той час від республіканців серед них не значилося.

Комі погодився свідчити Юридичному комітету Палати представників у п’ятницю на закритому засіданні за умови, що стенограма слухань буде оприлюднена за добу після засідання.

Крім того, Комі спростував твердження Трампа, що він начебто перебував у дружніх стосунках зі спецпрокурором Робертом Мюллером, який зараз очолює російське розслідування. Трамп неодноразово наголошував, що Комі і Мюллер вже давно об’єдналися проти нього.

 

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *