З УПЦ МП вигнали священика через молитви за українських військових

У Запоріжжі священика Московського патріархату Ігоря Савву позбавили парафії через молитви за українських військових на Донбасі.

Про це повідомляє ТСН.

За словами вірян, отець Ігор, зокрема, молився за перемогу ЗСУ та відмовлявся згадувати у богослужіннях російського патріарха Кирила.

«Якщо на Україну напали, то це зло, і церква не може бути осторонь цього зла, вона повинна висловити свою думку. Тому, напевно, це найголовніша тема, через яку висловлювалися до нас претензії, до мене особисто», – заявив священик.

Зазначається, що про покарання священника неодноразово попереджали, а 11 березня повідомили – служити у храмі він більше не буде. Так, представники єпархії прийшли до церкви у супроводі молодиків, які залишили храм лише після виклику поліції.

Митрополит Запорізький та Мелітопольський Лука, який приїхав на місце, спілкуватися з вірянами та журналістами відмовився.

Як повідомляється, у храмі тепер правитиме інший священик, якого надішле Московський патріархат. У свою чергу частина вірян заявила, що шукатиме інше місце для молитов, оскільки має патріотичну позицію.

Нагадаємо, у ніч з п’ятниці на суботу, 10 березня, невідомі особи підпалили дерев’яну каплицю Української православної церкви Московського патріархату в Оболонському районі Києва.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *