Встигнути до інавгурації. Нардеп від БПП задекларував шістнадцять мільйонів

Народний депутат від Блока Порошенка Максим Єфімов знову задекларував вражаючі  прибутки.

Про це стало відомо із суттєвих змін у декларації народного обранця.

26 квітня Єфімов задекларував 16 мільйонів 682 тисячі 39 гривень доходу з формулюванням “погашення заборгованності згідно договору відступлення прав вимоги” від ПРАТ “КЗВВ”.

Встигнути до інавгурації. Нардеп від БПП задекларував шістнадцять мільйонів

Слід зазначити, що другого квітня Єфімов задекларував чотири мільйони прибутків від цієї ж компанії.

20 лютого Єфімов також задекларував три мільйона прибутків.

А тиждень до того – 14 лютого – Єфімов задекларував більш ніж 13 мільйонів гривень.

Редакція ІНФОРМАТОРа пильно стежить за змінами у деклараціях чиновників та депутатів, і така активність Єфімова у декларуванні мільйонних прибутків вже перетворилася на відверте знущання над простими українцями.

Прибутки Єфімова вражають. 5 лютого нардеп став багатшим на 35 мільйонів гривень. Тоді за одну годину нардеп вніс п’ять змін до своєї декларації. Загалом Єфімов отримав дохід за погашення заборгованності згідно договору відступлення прав вимоги від ТОВ “ФУРЛЕНДЕР ВІНДТЕХНОЛОДЖІ” та СТОВ “Дружба” у розмірі 34 мільйони 746 гривень 193 гривні.

Наприкінці січня політик отримав прибуток від ТОВ “ФУРЛЕНДЕР ВІНДТЕХНОЛОДЖІ” за погашення заборгованості згідно договору відступлення прав вимоги у сумах 7 890 373 та 9 447 243 гривень.

Отже, за один день 29 січня Єфімов збагатився на 17,5 мільйонів гривень. Десять днів до того дня статки нардепа вже зросли на 13 мільйонів гривень. Тоді він отримав прибуток з того самого підприємства з тим самим формулюванням: “погашення заборгованості згідно договору відступлення прав вимоги”. Отже, з початку поточного року нардеп збагатився більше ніж на 124 мільйони гривень.

20 листопада минулого року за один день Єфімов став багатшим на 54 мільйони гривень. Переважну частину прибутку він отримав від тієї ж юридичної особи – ТОВ “ФУРЛЕНДЕР ВІНДТЕХНОЛОДЖІ”, а також від підприємства “КЗТС Машинінг”. А через тиждень задекларував майже 26 мільйонів доходу прибутку з останньої фірми.

Цікавим є той факт, що народний депутат від фракції БПП Максим Єфімов купив контрольний пакет акцій вже згаданого вище підприємства “КЗТС Машинінг” у червні 2018-го року за 400 гривень і вже у жовтні минулого року задекларував дохід від компанії у понад 25 мільйонів.

У графі вид доходу було вказано, що депутат від БПП отримав прибуток у результаті погашення заборгованості згідно договору уступки прав вимоги. Юрист видання пояснив, що укладення такого документу передбачає передачу прав кредитора іншій особі, яка і має отримати вказану виплату. Тобто Єфімов отримав право стягнення заборгованості з боржника замість іншої людини, на підставі укладеного договору. Таким чином, лише з початку літа минулого року, вклавши 400 гривень, народний обранець від пропрезидентської фракції отримав багатомільйонний прибуток.

Нагадаємо, «Старокраматорський машинобудівний завод», акціонером якого є народний депутат від Блоку Петра Порошенка Максим Єфімов, співпрацює з Росією та постачає українському війську більшість комплектуючих для «Молотів» (стволи, горизонтальні та підйомні механізмами, козелки).

Єфімов з початку року збагатився на 124 мільйони гривень. 11 квітня він задекларував 41 мільйон прибутків від цієї ж компанії. Враховуючи нові доходи виходить, що з початку року нардеп від БПП став багатшим на більш ніж 140 мільйонів.

загрузка…

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *