Військовим збільшили зарплату

Президент України Петро Порошенко доручив міністру оборони України Степану Полтораку збільшити виплату грошового утримання військовослужбовцям першої лінії Операції об’єднаних сил. Міністр оборони України Степан Полторак уже підписав відповідний наказ.

Виплату  військовослужбовцям, які перебувають на лінії бойового зіткнення збільшили на 5 тисяч гривень, тобто до суми 17 тисяч гривень. Усім іншим військовим зарплату збільшили на 1 тисячу гривень.

Читайте також: Які зарплати і надбавки отримуватимуть військові у 2019 році

У прес-службі Міноборони повідомили, що мінімальне грошове забезпечення військовослужбовця-контрактника, який залучений до участі в Операції об’єднаних сил, становитиме на першій лінії – 27 тисяч 300 гривень.

У інших районах проведення операції – 16 тисяч 800 гривень. Зарплата командира взводу на першій лінії від 31 тисячі 100 гривень, а в інших районах від 20 тисяч 600 гривень. Командир батальйону отримуватиме від 35 тисяч 500 гривень на пергій лінії та від 25 тисяч гривень у інших районах.

Крім того, командир бригади, який виконує завдання на лінії бойового зіткнення, отримуватиме мінімальне грошове забезпечення в сумі 42 тисячі гривень, а в інших районах проведення операції – 31 тисячу 500 гривень.

Підвищення виплат відбувається у плановому порядку в межах виділених у 2019 році в держбюджеті коштів на утримання ЗСУ.

Раніше з 1 березня розмір виплат за участь в ООС на першій лінії зіткнення зріс на 2 тисячі гривень, загальна сума склала 12 тисяч гривень. Розмір виплат за участь в ООС на другій лінії зіткнення зріс на 1 тисячу гривень, тобто загальна сума – 5 тисяч 500 гривень.

Загалом цього року Міноборони планує підвищити зарплати військовослужбовцям на 30%. У держбюджеті України на 2019 рік видатки на виплати українським військовим становлять 49,6 мільярдів гривень.

зарплата військових оос
Як зростали зарплати військових з початку війни на Донбасі

зарплата військових
Порошенко пообіцяв підняти на 37% зарплати українських військових-контрактників

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *