В ЄС скептично поставилися до нових поправок до Конституції від Порошенка

Європейський союз досить скептично відреагував на ініціативу президента України Петра Порошенка законодавчо закріпити курс на євроінтеграцію в Конституції держави, повідомляє Deutsche Welle.

«Ми переконані, що більшість людей дивиться в напрямку Європи. І ми маємо це переконання незалежно від того, закріплено це в Конституції чи ні», – зазначив представник фракції Європейської народної партії Міхаель Галер, коментуючи цю ініціативу.

Він задався питанням, чи дійсно необхідність закріплювати це прагнення в Конституції.

Депутат від соціал-демократів Кнут Флекенштайн заявив, що українці самі вирішують, що і як прописувати в своїй Конституції, але запропонував зосередитися «на роботі».

«Втім, я вважаю за краще, щоб ми замість розмов про мрії про завтра зосереджувалися на сьогоднішній роботі. Є досить роботи, щоб спочатку імплементувати угоду про асоціацію», – зазначив він.

Прихильник європейської України в Європарламенті Ребекка Хармс вважає, що Україні потрібні трохи інші зміни. Наприклад, новий закон про вибори.

Нагадаємо, Порошенко вніс до Верховної Ради законопроект, який передбачає внесення змін у Конституцію щодо прагнення країни до членства в ЄС і НАТО.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *