В Україні можуть залишитися лише пенсіонери й олігархи: застереження від радника Кабміну

У нас якась ліва соціалістична країна, в якій всі розмовляють про те, як поділити пиріг, і ніхто не розмовляє про те, як його створювати і нарощувати. Це призведе до того, що в країні залишаться лише пенсіонери та олігархи.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Павло Кухта.

Він додав, що в державі всі говорять про переділ чогось, і це велика проблема.

«Чого ми чекаємо? Ми дочекаємося того, що просто все працююче населення країни поїде і тут залишаться тільки пенсіонери та олігархи. Вони що, будуть один в одного щось забирати?» – прокоментував гість програми.

Пан Кухта розповів, що всі роки незалежності в країні йдуть розмови про те, як «вижати» щось для бідних людей і пенсіонерів, особливо перед виборами. І саме їх голосами старі еліти приходять до влади і ділять її. Однак саме люди, які працюють, тримають на собі Україну.

«Середній клас і люди, які працюють  це менше третини населення країни, яке не складає більшості на виборах. У них забирають третину того, що людина заробляє, якщо чесно все сплачувати. Потім ще 20% від самого споживання виплачуєте у вигляді ПДВ. Насправді вони приблизно половину своїх грошей віддають державі», – зазначив політик.

За його словами, в таких умовах люди починають дедалі більше не платити або йти у ФОПи. Вони це роблять, тому що вони від цих відрахувань нічого не мають. На думку народного обранця, саме цей прошарок населення соціальною підтримкою держави не користується.

«Їх немає в цих виборах, про них ніхто не згадує, їхні права власності не захищені. До них приходять всі ці прокурори, СБУ, вони нікуди не можуть вкладати гроші, для них не створюються робочі місця. Вони за все платять і про них мови не йде взагалі. Вони за свою медицину платять самі, за свої школи вони доплачують потім самі, і пенсію вони ніколи в житті не отримають, в яку вони вкладають у Пенсійний фонд. Вони розбігаються», – зауважив Кухта.

Як повідомлялося раніше, міністр соціальної політики України Андрій Рева заявив, що вже з березня українцям виплачуватимуть субсидії готівкою.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *