У Павлограді обіцяють до кінця дня запустити котельні

КП «Павлоградтеплоенерго» на Дніпропетровщині отримало номінацію на природний газ для опалювального сезону. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу міськради.

«Номінація на природний газ для опалювального сезону остаточно узгоджена. І сьогодні до кінця дня котельні повинні запрацювати на повну потужність», — зазначив міський голова Павлограда Анатолій Вершина .

Також у міськраді повідомили, що заняття в школах ймовірно розпочнуться з четверга, коли прогріються приміщення.

Наразі міська влада Павлограда працює над отриманням кредиту, щоб забезпечити проходження всього опалювального сезону.

За інформацією начальника Павлоградського управління по експлуатації газового господарства, після оплати пусконалагоджувальних робіт мешканцями будинків №15 на вул. Західнодонбаська та №13 на вул. Комарова буде поновлено подачу газу.

Як повідомлялося, 6 листопада у м. Павлоград Дніпропетровської області було ухвалене рішення про початок опалювального сезону. Разом з тим, опалювальний сезон у місті не розпочався, бо місто не розплатилося з НАК «Нафтогаз України» за старими боргами. У місті «відрізали» від тепла 88 багатоповерхових будинків, що заборгували більш як 50% суми за тепло. Міська влада компенсувала 36,5 млн грн із 130 млн грн боргу КП «Павлоградтеплоенерго» перед ПАТ «НАК «Нафтогаз України». Далі борги міста за тепло погашатимуть під гарантії міської влади.
12 листопада у Павлограді мітингувальники ОСББ перекрили вулицю Дніпровську біля ДК «Машинобудівників», вимагаючи під’єднати газ до двох будинків №15 на вул.Західнодонбаська та №13 на вул.Комарова, які ВАТ «Дніпропетровськгаз» відрізало від газу через поломку, а потім запропонувало ОСББ укласти договір на обслуговування газових мереж на невигідних умовах. Без газу один будинок простояв місяць, інший – два тижні.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *