У Грузії відповіли Путіну на заборону польотів – пропонують чартери для українців

Засновник найбільшого банку Грузії TBC Bank Мамука Хазарадзе відреагуав на укази російського президента Володимира Путіна про закриття авіапростору між країнами. Пропонує чартери для українців.

Так, Хазарадзе заявив про готовність профінансувати 10 чартерних авіарейсів грузинської авіакомпанії Airzena Georgian Airways з Києва в Тбілісі.

Важливо знати: Антиросійські протести у Грузії: люди знову вийшли на вулиці – фото та відео

Таким чином бізнесмен хоче підтримати туристичну індустрію Грузії, оскільки припинення авіасполучення з Росією матиме наслідки для туристичного сезону у країні.

З огляду на це висловлюю готовність від імені «Тібісі холдингу» профінансувати 10 чартерних рейсів Airzena для українських туристів у напрямку Тбілісі, щоб підтримати грузинську туристичну індустрію,
– написав він.

Через загострення взаємин між країнами на фоні масштабних антиросійський протестів у Грузії Володимир Путін взявся дбати про безпеку росіян. Так, заборонив російським авіакомпаніям з 8 липня літати до Грузії і навпаки – грузинським до Росії. Окірм того, російському уряду Путін доручив вжити заходів для повернення росіян з Грузії, а МЗС – забезпечити у координації з владою Грузії безпеку громадян РФ.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *