Стріляють по нас, але прилітає і мирним мешканцям, – армієць про обстріли бойовиків

За минулу добу жоден наш військовий не постраждав. Щоправда, обстріли таки були. Ворог тричі з мінометів відкривав вогонь у бік українських позицій, наражаючи на небезпеку і мирних жителів Донбасу.

Ситуація на донбаському фронті дуже нестабільна: один день може пройти без серйозних обстрілів, а наступного вже буде гаряче. Що стабільно, то це снайперська стрільба, однак, не завжди працюють реальні профі.

Читайте також: Як військові на передовій допомагали журналісту 24 каналу витягнути машину з багнюки

Справжні «одноокі» професіонали працюють щоразу у різних місцях. Військовослужбовець ЗСУ Євген зазначив, що групи снайперів працюють на окремих ділянках, зазвичай наїздами. Не обходиться тут і без спроб роботи ворожих ДРГ. Близько їм підійти не вдається, констатують воїни Об’єднаних сил.

Стріляють по нас, але прилітає і мирним мешканцям, – армієць про обстріли бойовиків
Українські воїни боронять позиції на Донбасі

Воїни помічають присутність ворога. Як повідомив український захисник Євген, це видно по прим’ятій траві та зміні рельєфу. Однак, часто у ході обстрілів дістається не лише військовим, місцеве населення теж ризикує.

Вони працюють з УТЕСа (великокаліберний кулемет, – 24 канал) постійно. Змінюють свої позиції, стріляють по нас, але прилітає і мирним мешканцям. Все через те, що там розташована лінія розмежування,
– повідомив військовослужбовець ЗСУ Віталій.

Попри все, воїни Об’єднаних Сил захищають і захищатимуть свої позицій і мирну Україну.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *