Смартфони Google Pixel 4 знову «засвітилися» в мережі

Не секрет, що компанія Google готує до випуску смартфони Pixel 4. Ймовірно, новинку представлять вже восени, проте вже зараз в мережі з’являється дедалі більше інформації щодо флагмана пошукового гіганта.

Зокрема, ентузіасти виявили в базі даних Android Open Source Project першу згадку смартфона Google Pixel 4. Коментар до майбутнього патчу для інструменту виявлення помилок пам’яті був залишений співробітником Google, який двічі згадав апарат.

Читайте також: Google припинила продаж популярних смартфонів: деталі


Прямо про існування пристрою джерело не говорить, але не виключено, що прототип для розробників вже тестується інженерами корпорації.

До слова, раніше в мережі з’явилося схематичне креслення Google Pixel 4, яке демонструє варіант дизайну майбутньої новинки.

Смартфони Google Pixel 4 знову "засвітилися" в мережі


Що відомо про Google Pixel 4? За попередніми даними, смартфон отримає топовий цьогорічний процесор Snapdragon 855 і 6 ГБ оперативної пам’яті. Швидше за все, новинкка з «коробки» працюватиме на базі операційної системи Android Q, яку пошуковик ще не анонсував.

Коли Google представить Android Q? Очікується, що фінальну версію Android Q представлять ​​на конференції I/O, яку Google планує провести в травні 2019 року, а її розповсюдження серед користувачів пристроїв почнеться у вересні.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *