Савченко буде засуджена до тривалого позбавлення волі – політолог

Політолог Валерій Дудко вважає, що народний депутат Надія Савченко, яку підозрюють в організації теракту, буде засуджена до тривалого позбавлення волі. Таке думку він висловив в коментарі для ГолосUA.

«Савченко з в’язниці пише листи, намагаючись привернути увагу світової громадськості, але це ні на що не впливає. Швидше за все, її посадять, і термін буде чималий», – підкреслив політолог.

На його думку, нардеп втратила інтерес у всього оточення, на яке розраховувала. Крім того, Дудко зазначив, що результат про продовження арешту Савченко був зрозумілий спочатку.

«Савченко сьогодні «відпрацювала себе» більш ніж на 200 відсотків. Сьогодні все вже усвідомили той факт, що ця людина здатна на багато що, але найбільше любить епатаж і увагу до себе. В діях же вона настільки неординарна, що не треба чекати, що сьогодні хтось протягне їй руку», – додав політолог.

Нагадаємо, Київський апеляційний суд прийняв рішення продовжити народному депутату Надії Савченко запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *