Росія виділила сотні мільйонів доларів на втручання у вибори в Україні, – розвідка

Російська влада додатково виділила своїм спецслужбам 350 мільйонів доларів для реалізації підривної діяльності в Україні у 2019 році.

Про це розповів голова Служби зовнішньої розвідки Єгор Божок в інтерв’ю Укрінформу.

Читайте також: Що робитиме Росія у 2019 році та як їй протистояти: інтерв’ю із кіберфахівцем

За його словами, на спецслужби Російської Федерації спрямовані колосальні бюджети, які використовуються великою мірою для реалізації підривної діяльності в Україні.

«Ми отримали інформацію, що Кремль наказав на цей рік додатково виділити 350 мільйонів доларів своїм спецслужбам для роботи по втручанню у вибори в Україні»,
– сказав він.

Ці гроші, як пояснив Божок, будуть спрямовані на оплату створення та поширення фейкових новин і підкуп, організацію провокацій, протестів, внутрішньополітичного тиску на керівництво держави, а також для підготовки кібератак.

«Завдання, що стоїть перед усіма спецслужбами Російської Федерації, – «кто угодно, только не Порошенко». На думку російського політикуму, Порошенко єдиний, з ким неможливо домовитися про повернення України в орбіту впливу Росії. Він дійсно намагається ввести Україну в когорту НАТО та ЄС і має кремлівський ярлик «русофоба», – зазначив Божок.

Читайте також: «Це парад популізму»: експерт порадив як раціонально обирати президента України

За даними розвідників, у Росії розраховують, що будь-яке перезавантаження влади в Україні «потягне за собою певний параліч державного механізму», доки вибудується нова владна вертикаль.

До слова, станом на 23 січня 30 осіб подали документи до Центральної виборчої комісії на участь в президентських виборах, які відбудуться у березні 2019 року. Тринадцятьох із них Центрвиборчком зареєстрував, шістьом у реєстрації відмовив.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *