Рада ЄС 10 грудня обговорить агресивні дії Росії в Азовському морі

Міністр закордонних справ Польщі Яцек Чапутовіч заявив, що Рада Європейського Союзу на рівні міністрів закордонних справ країн-членів ЄС 10 грудня обговорить агресивні дії Росії в Азовському морі.

Про це глава МЗС Польщі заявив на спільній з міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним прес-конференції у Києві, передає «Радіо Свобода».

«Я вже знаю, що на черговому засіданні Ради Європейського Союзу на рівні міністрів закордонних справ, яке відбудеться не цього, а наступного понеділка, також обговорюватимуться питання агресії Росії проти України в акваторії Азовського моря», – сказав Чапутовіч.

Також, за його словами, 4-5 грудня у Брюсселі на міністерській зустрічі глав МЗС країн-членів Організації Північноатлантичного договору (НАТО) обговорюватимуть «питання агресії Росії проти України в акваторії Азовського моря», і Польща на цьому наполягатиме.

Крім того, у Мілані 6-7 грудня відбудеться міністерська рада глав зовнішньополітичних відомств країн-учасниць ОБСЄ, які обговорять питання російської агресії проти України.

Нагадаємо, також Чапутовіч повідомив, що ЄС розробляє санкції проти організаторів «виборів» в ОРДЛО.

 

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *