Рада подарувала індульгенцію корупціонерам та іншим злочинцям – Шабунін

Верховна Рада руками соратника Олега Ляшка подарувала індульгенцію минулим і майбутнім топ-корупціонерам та іншим кримінальним злочинцям.

Таку думку висловив голова громадської організації «Центр протидії корупції» Віталій Шабунін на своїй сторінці у Facebook.

Він наголошує, що складні злочини, особливо корупційні та економічні, розслідувати в терміни, які зобов’язує внесена нардепом-«радикалом» Андрієм Лозовим правка, а саме – впродовж 6 місяців, неможливо.

Оскільки ця норма покращує права фігурантів розслідувань, останні, переконаний Шабунін, цілком легально закриватимуть справи через суд. Це стосується як Мартиненка, Насірова, Охендовського, так і вбивць, торговців зброєю, наркотиками та людьми.

«В принципі все – це кінець не лише антикорупційній реформі, а й загалом кримінальній відповідальності за будь-які серйозні злочини. Окрім розквіту корупції будемо мати ще й розквіт криміналітету», – зазначив антикорупціонер.

Раніше повідомлялося, що поправка нардепа від Радикальної партії Андрія Лозового може звільнити екс-президента Віктора Януковича від кримінальної відповідальності

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *