Порошенко та Ляшко ведуть боротьбу за друге місце в соціології

Після оприлюднення соціологічної доповіді фонду «Українська політика», в якому йдеться про перерозподіл у рейтинговій сітці на майбутніх президентських виборах, політолог Володимир Цибулько запитав, наскільки довго Тимошенко зможе залишатися першою в президентській гонці, враховуючи настрої громадян. 

«Дослідження продемонструвало, що настрої громадян можуть змінюватися відповідно до ситуацій і подій, які складаються і, що важливо, реакції на них основних політичних гравців», – каже експерт.

Варто відмітити, що за інформацією фонду, якби вибори відбулися у найближчу неділю, то перше місце отримає Юлія Тимошенко (10,3%), друге Петро Порошенко (8,9%) і третє Олег Ляшко (8,5%).

«Існує можливість, що саме між чинним Президентом та лідером Радикальної партії може розгорнутися боротьба за перше та друге місця», – додає Цибулько.

«Адже реальні вчинки та дії, які продемонстрували вищевказані політики останнім часом, не залишаються поза увагою суспільства, на відміну від мовчання Тимошенко. Тому можна спрогнозувати падіння рейтингу тимчасового лідера гонки. Про що вже говорять цифри, які показані у звіті», – підсумував він.

Раніше повідомлялося, що Порошенко перемістився на друге місце в президентських перегонів.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *