Порошенко не хоче, щоб Антикорупційний суд запрацював до виборчої кампанії – Степан Хмара

Влада затягує із підготовкою й ухваленням законопроекту про Антикорупційний суд, оскільки намагається зробити так, щоб суд якомога довше не запрацював.

Про це заявив Герой України Степан Хмара в ефірі телеканалу ZIK.

Він зауважив, що Антикорупційний суд мав би розглядати серйозні резонансні справи проти високопосадовців, які підслідні Національному антикорупційному бюро та Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі.

Однак, на думку Степана Хмари, такий суд ще не скоро буде створено, адже нинішня влада і, зокрема, президент Петро Порошенко дуже не хоче, щоб цей суд запрацював до початку виборчої кампанії й завершення його терміну на посаді.«Якби він хотів (Порошенко – ред.), то давним-давно був би прийнятий цей закон. Але він цього не хоче, і зрозуміло, чому не хоче, бо корупція від нього починається, тому в нього не може бути бажання боротися з корупцією», – заявив Герой України.

Порошенко нині, зазначив Хмара, не лише намагається узурпувати невластиві йому функції, а й не виконує чи погано виконує ті функції, які передбачені Конституцією України. Він вважає, що громадськість має висловити свою думку, щоб Порошенко взагалі не брав участі у президентських виборах, оскільки він себе дискредитував.

Раніше повідомлялося, що народні депутати відклали створення Вищого антикорупційного суду на наступний пленарний тиждень– 5-8 червня.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *