Підручному Медведчука прокуратура висунула звинувачення у сепаратизмі

Главі Харківської територіального ради руху «Український вибір — Право народу» Андрію Лесику вручили повістку до облпрокуратури для отримання підозри.
 
 
Про це він повідомив у відеозверненні на своїй сторінці в Facebook
 
«Мені було вручено повістку, в якій було сказано, що я повинен з’явитися в обласну прокуратуру для вручення письмового підозри по ст.110 (Кримінального кодексу — зазіхання на територіальну цілісність України, від 5 до 8 років позбавлення волі — ред.)», — заявив Лесик.
Лесик повідомив, що підставою для підозри стало посилання, розміщена на його сторінці в соцмережі.
 
«Репост, який я нібито зробив у квітні 2014р., — це репост невідомого мені сайту невідомої публікації невідомого мені змісту, в якій нібито говорилося про заклики до створення Одеської народної республіки», — говорить Лесик.
 
За словами політика, він отримав дві повістки — на 25 і на 30 листопада.
 
«Ці документи складені з порушеннями, тому я не вважаю себе зобов’язаним бути в зазначений час за вказаною адресою», — сказав Лесик.Він зазначив, що повістки йому вручили 23 листопада під час проведення обшуку в його квартирі. Крім того, в той же день були проведені обшуки у його батьків і близьких.Джерело в правоохоронних органах підтвердило проведення у Лесика слідчих дій.
 

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *