Новий смартфон Samsung Galaxy S11 отримає приховану селфі-камеру

Нові флагманські смартфони Samsung Galaxy S10 представили всього кілька місяців тому. А в мережі вже почали з’являтись чутки про майбутню новинку — Samsung Galaxy S11.

Зокрема, з’явилась цікава інформація щодо фронтальної камери. Інсайдери називають її “прихованою камерою”, або такою, яка зникає, передає  GizChina.

Читайте також:  Як знімає ще не представлений смартфон Honor 20 Pro: ефектні фото

Як вона виглядатиме. За даними джерела, селфі-камера зазвичай буде непомітна на екрані. Вона з’являтиметься лише тоді, коли користувач буде робити селфі. Таким чином виробникові вдасться зробити екран дійсно безрамковим та ууне будь-які виступи чи отвори.

Як відомо, фронтальна камера у Galaxy S10 виглядає як “дірка” в екрані, вона хоч і невелика, але її видно постійно.

При цьому вже у березні віце-президент підрозділу Samsung Mobile Communication R&D Group Display Ян Бюнг-Дук пообіцяв, що подібних прихованих камер і датчиків в екрані не варто очікувати вже в Samsung Galaxy S11.

Зміниться і назва. До речі, Galaxy S11 може отримати зовсім іншу назву, адже Samsung думає над новими принципами іменування флагманів. Наразі новинка має внутрішню кодову назву Picasso. Але таке ім’я у смартфона буде лише на період розробки.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *