Назвали найімовірніший склад коаліції у новій Верховній Раді

Сьогодні все йде до того, що коаліцію у Верховній Раді IX складатимуть президентська партія Слуга народу», яка має найбільше представників, а також «Голос» і «Батьківщина». Зокрема, зараз ці політсили дуже тісно співпрацюють.

Як зауважив представник «Європейської солідарності» Артур Герасимов, на засіданні підготовчої групи щодо роботи Верховної Ради України ІХ скликання можна було побачити прообраз нової коаліції.

До речі! Зеленський про нову Раду: У нас є план на перші тижні

«І ми чітко зараз це бачимо, що це буде «Слуга народу», як на мене, «Голос» і «Батьківщина». Одна справа – це політичні заяви під час ефірів, а інша справа – це коли конкретні кроки підтверджують чи не підтверджують певні дії», – зауважив політик.

За його словами, коли монобільшість (монобільшість у Раді отримає «Слуга народу», а саме 254 місця – 24 канал) розподіляла посади серед фракцій, зокрема опозиційних, виявилося, що деякі з них – зовсім не опозиційні.

Ми бачимо, що іде тісна співпраця та перерозподіл думок і всього іншого між «Голосом», «Слугою народу» та «Батьківщиною». Це ми побачили в попередніх рішеннях,
– додав Герасимов.

Крім того, він розповів і про деякі позитивні моменти, які обговорили обрані депутати. Це, зокрема можливість направляти до певних комітетів по два представники навіть від опозиційних фракцій.

Цікаво! Як розміщували парламентарів у Раді: пояснення нардепа від «Слуги народу»

Також, за його словами, відкрите голосування щодо обговорених позицій відбудеться у вівторок, 27 серпня.

Раніше лідер «Слуги народу» та головний претендент на посаду спікера Дмитро Разумков заявляв, що коаліцію мають сформувати на першому засіданні Верховної ради, яке пройде 29 серпня. Опісля ця коаліція і має визначити, хто входитиме до складу нового уряду.

скільки місць у раді отримають партій переможці виборів до ради
Які партії пройшли до Верховної Ради IХ скликання та скільки місць вони там займуть / Інфографіка 24 каналу

якою буде верховна рада ix скликання: останні події

  • 26 серп
    2019

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *