НАБУ дозволили «притиснути» БПП-шників, підозрюваних у розкраданні 1,43 млрд грн

Детективи НАБУ отримали дозвіл суду на вилучення документів Нацкомісії, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та компослуг (НКРЕКП) у справі про маніпуляції з обсягами пільгового газу на Новояворівській ТЕЦ (т.зв. «справі Дубневичів», нардепів від БППред.), повідомляють «Наші гроші».

«Суд визнав обґрунтованими посилання детектива НАБУ на те, що тимчасовий доступ до документів НКРЕКП, а також можливість їх вилучення, сприятиме в проведенні повноцінного досудового розслідування. Надалі детективи зможуть використовувати документи як прямі докази в кримінальному провадженні. Йдеться про форми звітності і відкориговані форми звітності, які фірма «Енергія-Новояворівськ» подавала в НКРЕКП протягом 2014-2015 років», – йдеться в повідомленні.

При цьому нагадується: за попередніми судовими постановами, слідство підозрювало службовців ТОВ НВП «Енергія-Новояворівськ» та ТОВ «Енергія-Новий Розділ» в нанесенні НАК «Нафтогаз України» збитку на суму понад 775 млн гривень, «однак згідно з матеріалами останнього клопотання детектива НАБУ, протягом 2013-2015 років фірми Дубневичів завдали «Нафтогазу» збитків на вдвічі більшу суму – 1,43 млрд гривень«.

Нагадаємо, наближений до Порошенка Ложкін протягнув до Ради своїх людей.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *