Людей Захарченка відсторонили від керівництва «ДНР», а владу захопив Пушилін

Після вбивства керівника бойовиків «ДНР» Олександра Захарченка від влади в організації були відсторонені всі його люди, в тому числі в.о. глави Дмитро Трапезников, повідомляє BBC.

Зазначимо, що після смерті Захарченка Трапезников керував угрупуванням, але мав розбіжності з правою рукою убитого Олександром Тимофєєвим. Також проти в.о. виступив Кремль, який бачив на чолі «республіки» більш гнучкого главу «Народної ради» Дениса Пушиліна.

При цьому, у Пушилін був ображений на Захарченка, який усунув його від влади і призначив переговірником в Мінську.

Переворот в рядах бойовиків Пушилін провів за допомогою свого «Народної ради» та «генпрокуратури». Спочатку прокурори зробило заяву про відсторонення Трапезникова і людей Захарченка, а потім «народна рада» затвердила Пушиліна на посаду глави «ДНР».

Після призначення Пушиліна на Тимофєєва завели кримінальну справу за привласнення власності найбільшого підприємства АПК і провели обшуки в «міністерстві доходів і зборів».

Також Пушилін звільнив Тимофєєва і ще п’ятьох міністрів, після чого колишня права-рука Захарченко втік з сім’єю в Росію. Також в РФ втік колишній радник вбитого ватажка Олександр Казаков.

Нагадаємо, що 31 серпня в окупованому Донецьку в кафе «Сепар» був убитий ватажок незаконного збройного формування «ДНР» Олександр Захарченко. Бойовики стверджують, що їх ватажка вбили Сили спеціальних операцій України.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *