Колишній мер запропонував Зеленському нову локацію для Адміністрації президента

Екс-мер Києва Олександр Омельченко запропонував Володимиру Зеленському перенести Адміністрацію президента до Голосіївського лісу.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на його пост у Facebook, колишній київський голова Олександр Омельченко не радить Володимиру Зеленському переносити АП до Українського дому.

“І не тільки тому, що це був Музей Ульянова-Леніна, а через прагматичні причини”, – зазначає він.

Омельченко пише, що Європейська площа – місце, де сходяться важливі транспортні артерії столиці, і в годину пік там стоять в заторах “сотні тисяч водіїв і їх пасажирів”. Крім того, поруч розташований стадіон “Динамо”, де регулярно проходять масові заходи, а також “міст Кличка”.

Омельченко пропонує  Володимиру Зеленському розглянути інші локації: будівлі МОЗ і МЗС, комплекс лікарні Козловського, КВЦ Парковий  і Маріїнський палац для прийому офіційних делегацій.

Останній варіант він вважає найкращим, як і варіант з Офісом президента на території Національного експоцентру України у Голосіївському лісі.

У Національному художньому музеї України не підтримали ідею нової влади щодо передачі музею будівлі Адміністрації Президента по вулиці Банковій у Києві.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *