Кандидат Куницький – громадянин Ізраїлю: хто виграє від скандалу в Слузі народу

Те, що Куницький обвалив свій рейтинг – це позитивний момент для Олександра Грановського. Тепер у нього на виборчому окрузі немає реальних супротивників. Це такий політтехнологічний момент.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив доктор політичних наук Валентин Якушик.

Політичний оглядач Мілан Лєліч зауважив, що історія з іноземним громадянством Олександра Куницького, який балотується від партії «Слуга народу» по 169 округу Харкова, є «вельми типовою».

«Я думаю, що до третини депутатського корпусу має те чи інше громадянство. Дуже часто це Ізраїль. Така практика, безперечно, є неправильною. Але деякі люди цим навіть хизуються. Наприклад, Коломойський, будучи на державній службі, казав, що в нього 3 паспорти.

Сподіваюся, наступний парламент врегулює це питання. Чи то через дозвіл подвійного громадянства, чи навпаки, введе потужніші санкції. Бо на сьогодні жодним чином не можна притягти до відповідальності людину, яка має подвійне громадянство», – підкреслив Мілан Лєліч.

На думку доктора політичних наук Валентина Якушика, у висуванні Куницького по 169-му округу Харкова є політтехнологічний момент.

«Своїм висуванням Куницький фактично підтримав Олександра Грановського. Тепер у Грановського на виборчому округу немає реальних супротивників. Тобто те, що Куницький обвалив свій рейтинг – це позитивний момент. Бо інші кандидати по цьому округу – не такі «важкоатлети». Тобто це просто змінює ситуацію в одному з виборчий округів, де Олександр Грановський проходить як переможець», – зазначив Валентин Якушик.

Як повідомлялося раніше, в Раду від «Слуги народу» по 169-му одномандатному виборчому округу Харкова йде блогер із громадянством Ізраїлю Олександр Куницький.

За інформацією українських ЗМІ, кандидат у народні депутати України Олександр Куницький багаторазово перетинав російсько-український кордон за ізраїльським паспортом.

Читайте більше новин на тему: вибори

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *