Гройсман: Заяви про мою боротьбу за вплив на митницю – чутки

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що проти нього хтось розпускає неправдиві чутки щодо його планів контролювати українську митницю.

Про це він сказав на засіданні уряду, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

«Скажу вам по секрету: зараз хтось розганяє чутки, що Гройсман нібито бореться за вплив на митницю. Я борюсь тільки за одне – за наповнення державного бюджету. Для чого це мені потрібно? Щоб краще фінансувати українське військо, українських дітей, дороги…», – зазначив глава уряду.

За словами Гройсмана, на Одеській митниці з 20 по 26 червня, після посилення контролю за розмитненням вантажів, було розмитнено 1112 контейнерів з товарами на загальну суму 498 млн гривень.

Прем’єр зауважив, що, якщо раніше під час першого розмитнення в середньому за один контейнер платили 500 тис. гривень, то тепер 1 млн гривень.

«Я розумію, що, якщо ці кошти надійшли в державу, то хтось ці кошти втратив. В багатьох кабінетах зараз істерика, потоку немає, і вони будуть готові на багато кардинальних речей, щоб це припинити. Це шалена контрабанда в Україні. Краще не закривайте мені очі на неї, а закривайте контрабанду», – наголосив Гройсман.

Глава уряду також додав, що нині поблизу Одеської митниці в нейтральних водах перебуває кілька суден з нафтопродуктами, які досі не можуть розмитнити.

Нагадаємо, раніше прем’єр-міністр України Володимир Гройсман виступив за розширення своїх повноважень. При цьому глава уряду наголосив, що не «наїжджає» на президента.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *