Гройсман «кинув бюджет» на 600 тис. грн при розмитненні авто для дружини – Дубінський

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в 2017 році «заощадив» 600 тис. гривень при ввезенні автомобіля для дружини з-за кордону.

Про те, як йому це вдалося, розповів журналіст Олександр Дубінський, опублікувавши відповідне відео в Facebook.

«Прем’єр-міністр Гройсман без жодних схем і багатоходівок, в тупу, кинув бюджет на 600 тисяч гривень при розмитненні машини для дружини. Голова Кабміну, який відповідає за підвищення соціальних стандартів і зростання доходів громадян, вкрав у цих самих громадян їх пенсії, зарплати і допомоги. Вкрав трохи дороги, трішки медикаментів, парочку пайків і кілька патронів. Скрисив у держави, яка найняла його підвищувати прозорість бюджетної політики, 22 тисячі доларів. Будучи при цьому доларовим мультимільйонером. Борцем з контрабандою та «євробляхами», – йдеться у підписі до відео.За словами Дубінського, при ввезенні нового автомобілю на територію України Гройсман представив його поламаним, у зв’язку з чим і заплатив на 600 тис. гривень менше.

При цьому журналіст назвав прем’єра «скотиною» і звернувся до нього із закликом: «Якщо ви чоловік, то доплатіть ці гроші і опублікуйте квитанцію. Не будьте поцом».

Нагадаємо, як нардеп від «Народного фронту» Максим Бурбак оформив «Мерседес» за 3 млн грн на підконтрольну собі фірму.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *