Горбатюк заявив, що слідчі готові надати Луценкові всі докази на суддів Окружного адмінсуду

Слідчі Управління спецрозслідувань готові надати усі докази до проєктів підозр керівництву і двом суддям Окружного адмінсуду Києва на нараді у керівництва Генпрокуратури.

Про це заявив керівник управління Сергій Горбатюк у коментарі Укрінформу, коментуючи заяву прес-секретаря генпрокурора Лариси Сарган.

«У тексті підозри викладається суть обвинувачення, ніякі докази не викладаються. Коли прокурор, який розглядає ці проекти підозр, хоче вивчити матеріали провадження, він збирає нараду чи витребовує кримінальне провадження, вивчає і дивиться, чи підтверджуються факти доказами. Ніхто супровідним листом не направляє докази разом з проєктом підозри – лише текст. Відповідно, слідчі готові прийти і розповісти. Вони чекають вказівки від керівництва», – сказав він.

Водночас, Горбатюк достеменно не знає, чи звертався хтось із керівництва ГПУ з проханням надати докази у цій кримінальній справі.

У свою чергу генпрокурор Юрій Луценко на своїй сторінці у Facebook також написав, що «підлеглі Горбатюка не додали жодного листка доказів».

«На завтра заступник Генпрокурора збирає нараду для заслуховування доказів у справі. Саме він несе, в тому числі кримінальну відповідальність за об’єктивність підписаної підозри. Підписувати підозри на основі телевізійної прес-конференції – абсурд», – зазначив очільник ГПУ.

Нагадаємо, раніше речниця Генпрокуратури Лариса Сарган заявляла, що повідомлення про підозри для суддів Окружного адміністративного суду Києва не мають жодного доказу чи файлу.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *