Головні новини 10 лютого: Наслідки вигуку поліції «Лягай, бандеро», погрози священикам ПЦУ

10 лютого у поліції та ГПУ відреагували на жорстоке затримання активістів, що відбулося напередодні під Подільським райвідділом поліції. На Житомирщині священики, які перейшли до Православної церкви України, отримують смс-повідомлення з погрозами від імені ієрарха УПЦ МП. По Росії пройшла акція «Марш материнського гніву». Такими були головні новини 10 лютого в Україні та світі.

«Лягай, бандеро» від поліції: що було далі

9 лютого у Києві біля Подільського райвідділу поліції відбулися сутички між активістами та правоохоронцями. За інформацією поліції, протестувальники туди прийшли, аби заступитися за своїх побратимів, яких було затримано раніше, а потім і відпущено. Вони, зокрема, вимагали повернути активістам їхні особисті речі, ставши стіною перед входом. Через поліція застосувала силу проти активістів та навіть почала бити тих, хто лежав на землі. Крім того, один із правоохоронців викрикнув: «Лягай, бандеро!»

Читайте також: Побиття та затримання активістів у Києві: поліція показала своє відео конфлікту в райвідділі

10 лютого головний правоохоронець Києва Андрій Крищенко заявив, що це сам він віддав наказ правоохоронцям застосувати силу. Також у поліції вибачилися за жорстокість і за вигук «Лягай, бандеро!»

За словами Крищенка, проти «чоловіка, який без форми на відео завдав удари, буде порушено кримінальне провадження».

Дивіться відео як правоохоронець, застосовуючи силу до активіста, кричить «Лягай, бандеро»:

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *