Дружині голови Житомирської РДА продадуть приміщення в 7 разів дешевше, – депутат райради

Дружина голови Житомирської райдержадміністрації Ірина Микитюк придбає приміщення площею понад 154 кв. метрів за 150 тис. грн.

Про це на своїй сторінці у мережі Facebook повідомив депутат Житомирської районної ради Микола Приставський.

«На сесії Житомирської райради 3 листопада через своїх зацікавлених депутатів, продавили голосування за те, щоб дружині голови райдержадміністрації Ірині Микитюк було віддане приміщення за адресою Житомир, вул Вокзальна 12, площею 154 кв. м за 150 тис. грн!!! При оціночній вартості 1 млн 50 тис. грн !!! Депутати, які підтримали дане рішення свідомо вкрали в громади Житомирського району 900 тис. грн», – написав депутат.

У єдиному реєстрі фізичних та юридичних осіб зазначено, що фізична особа-підприємець Ірина Микитюк займається «наданням в оренду власного чи орендованого нерухомого майна». Приміщення, про яке йде мова, належить Житомирській районній раді. В ньому знаходиться Центральна районна аптека №118. До сесії райради ФОП Микитюк І. В. орендувала 154,12 кв. м за 1 тис. 301 грн 05 коп. на місяць під магазин непродовольчих товарів. Її сусіди, ТОВ «Науково- лікувальний реабілітаційний центр «Асклепій», за площу у 89,6 кв. м щомісяця перераховували райраді майже вдесятеро більше. Інформація про це розміщена на сайті Житомирської районної ради.

За оцінкою приватних експертів, згадане приміщення коштує 1 млн 50 тис. 578 грн. Чому у районній раді його оцінили в 7 разів дешевше — визначатимуть правоохоронці. За словами Миколи Приставського, депутати вже звернулися з цього приводу до поліції та Національного антикорупційного бюро.Дружині голови Житомирської РДА продадуть приміщення в 7 разів дешевше, – депутат райрадиДружині голови Житомирської РДА продадуть приміщення в 7 разів дешевше, – депутат райради

Дружині голови Житомирської РДА продадуть приміщення в 7 разів дешевше, – депутат райради

Нагадаємо, що дружина голови Житомирської райдержадміністрації має у власності «Mercedes Benz» та золоті злитки. Житомирська міська рада віддала 4 земельні ділянки в обласному центрі у власність громади Житомирського району.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *