Дієта не допоможе: названо найефективніший спосіб схуднення

Фізичні навантаження дозволяють найбільш швидко і ефективно спалювати калорії. Також, тренування перешкоджають зворотному набору ваги у тих, хто зміг схуднути.

Про це розповідає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Хроніка.інфо.

Вивчивши різні дієти і комплекси фізичних вправ, вчені з американського Університету Колорадо заявили, що найбільш важливим фактором схуднення є спорт, а не дієта.

З допомогою подвійної мітки води вони вивчили результати учасників експерименту, які хотіли позбавитися від зайвих кілограмів.

Цей метод полягає у збагаченні організму важким киснем і важким воднем. Вчені впевнені, що він виключає помилки при аналізі щоденників харчування та підрахунку калорій.

Стало відомо, що спорт набагато ефективніше дієт, так як дозволяє спалювати калорії швидко і ефективно. Також з’ясувалося, що тренування блокували зворотний набір ваги у тих, кому вже вдалося його скинути.

Нагадаємо, раніше медики назвали гречку самою корисною кашею для здоров’я. Саме гречка найбільш оптимально збалансована за амінокислотним складом, в ній багато білка, є залізо і багато інших корисних речовин.

Також раніше американський дієтолог Кері Глассман розповіла про те, як посилити корисні властивості зеленого чаю. За її словами, користь зеленого чаю зменшується при додаванні ароматизаторів і будь-яких інших добавок і підсолоджувачів.

Додамо, що фахівці назвали оптимальний розмір порцій їжі під час схуднення. Методика, за допомогою якої ви зможете розподілити порції, використовує звичайну людську руку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *