ЦВК закликала відмінити вибори до територіальних громад

Центральна виборча комісія України (ЦВК) вимагає від Верховної Ради та Кабінету міністрів скасувати проведення місцевих виборів в областях, де було введено військовий стан.

Постанову «Про деякі питання реалізації Закону України «Про місцеві вибори» у зв’язку із набуттям чинності Указом Президента України від 26 листопада 2018 року № 393/2018 «Про введення воєнного стану в Україні» було опубліковано на сторінці комісії.

«У зв’язку із Указом Президента України від 26 листопада 2018 року № 393/2018 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженим Законом України від 26 листопада 2018 року № 2630-VIII, установлена статтею 19 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» заборона проведення місцевих виборів унеможливила подальшу організацію зазначених місцевих виборів, які перебували на різних етапах їх проведення», – йдеться у постанові.

ЦВК вимагає припинити кампанію перед виборами в ОТГ, які мали відбутися 23 грудня, і повернути в державний бюджет кошти, спрямовані на їх проведення.

Як повідомлялося раніше, президент Порошенко запевнив, що військовий стан не вплине на президентські вибори, заплановані на 31 березня 2019 року.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *