Чому Климпуш-Цинцадзе не пустили на саміт Україна-ЄС: Гройсман звинуватив у всьому Порошенка

Віце-прем’єрка Іванна Климпуш-Цинцадзе, яка відповідає за європейську та євроатлантичну інтеграцію, заявила, що її не пустили на саміт Україна-ЄС через рішення Володимира Гройсмана. Проте у прес-службі прем’єра наголосили, що такими справами займається Офіс Президента. А ось сам Гройсман вказав, що міг би вирішити це питання, проте Климпуш-Цинцадзе лиш хотіла влаштувати політичний скандал.

Що трапилось?

Українській віце-прем’єрці Іванні Климпуш-Цинцадзе, що відповідає за європейську та євроатлантичну інтеграцію, заборонили прохід на саміт Україна-ЄС. Політикиню не знайшли у переліку учасників зустрічі, хоча вона – одна з головних держслужбовців з питань євроінтеграції й представники ЄС очікували її участі.

Важливо: У Києві пройшов саміт Україна – ЄС: фото

Яка позиція в цьому питанні віце-прем’єрки?

Зі слів держслужбовиці, її виключили зі списків за консультацією Володимира Гройсмана.

У мене є всі підстави вважати, що це були проведені прем’єр-міністром України якійсь неофіційні консультації щодо того, щоби вилучити мене з цих списків. Я це розцінюю як саботаж, як неготовність прем’єра працювати на подальше зближення з Європейським Союзом.
– сказала вона журналістам.

Що відповіли у Гройсмана?

Так, прес-секретар Гройсмана Василь Рябчук відповів, що Климпуш-Цинцадзе не включили до складу делегації у апараті президента.

«З приводу заяви віце-прем’єра Іванни Климпуш-Цинцадзе. Дуже дивно, що профільний урядовець не знає: склад делегації на саміт Україна-ЄС формує президент, а не прем’єр-міністр», – сказав він.

Рябчук припустив, що це може бути політичною грою кандидата в народні депутати від партії Петра Порошенка, ймовірно, для того, аби набрати додаткові бали.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *