Це наступне дно, яке пробили Аваков з Порошенком – нардеп про ліквідацію протестного табору під ВР

Народний депутат від «Батьківщини» Ігор Луценко заявив, що наметове містечко протестувальників під Верховною Радою було ліквідовано силовиками вранці 3 березня без відповідного на те рішення суду.

Про це йдеться в опублікованому на його Facebook-сторінці відео.

Луценко визнав, що перекривання вулиць створює певний дискомфорт для міста Києва. Однак, якщо й усувати перешкоди, що були на вул. Грушевського, то необхідно було діяти в законному порядку, а отже, київська міська влада мусила подати в суд.

Однак ніхто у цьому випадку, за його словами, в законному порядку не діяв.

«Натомість прийшли без рішення суду, без будь-яких законних підстав. Просто дали команду призваним у лави Збройних сил, команду поліцейським і зачистили Майдан силами чудового нереформованого «Беркуту» – поліції особливого призначення, яких Аваков четвертий рік після того, як вони розстріляли людей на Інститутській, їх годує і тримає біля свого серця, щоб вони в слушний момент йому служили, як потрібно служити зараз», – зазначив нардеп.Зносячи наметове містечко, наголошує Луценко, прикрилися судовими рішеннями про нібито слідчі дії, які в такому форматі не мають проводитися. Таким чином, наголошує він, влада посягнула на одну із демократичних свобод – право на мирний протест.

«Навіть кривавий президент Янукович для того, щоб обмежити цю фундаментальну свободу, він все-таки зробив видимість законності, він звернувся руками Попова, тодішнього глави КМДА, до суду і було якесь, хоч фальшиве судове рішення. Зараз Аваков вирішив не звертатися до суду, зараз Порошенко вирішив наплювати на суд. Вирішили, що їм просто можна дати команду оцим-от хлопцям (силовикам – ред.)», – наголошує нардеп.

Луценко також розкритикував тих, хто «топив» за реформу нової поліції й оспівував її. Він констатував, що реформування поліції не вдалося, хоча була непогана спроба.

«Це наступне дно, яке пробили Аваков з Порошенком. І символічно, що Аваков жартує, тому що, хто йому що зробить – у нього є «Беркут», у нього є Національна гвардія, слухняна поліція, яка може робити такі речі», – додав політик.

Стосовно ж тих, хто підтримує зачистку табору протестувальників під Радою, Луценко заявив, аби вони не скаржилися, якщо їх «почнуть бити, ґвалтувати, забирати майно і здоров’я», адже вони це все схвалили, вважаючи, що нібито це є ознакою демократії.

Наостанок депутат висловив упевненість у тому, що відповідальні за все це будуть покарані, коли будуть зміщені президент Петро Порошенко та глава МВС Арсен Аваков, яких потрібно посадити до в’язниці в першу чергу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *