Бойовики не пускають українських саперів на частину мосту в Станиці Луганській

Українські сапери з ДСНС почали розміновувати територію мосту у Станиці Луганській зі свого боку вранці 1 серпня. Проте, бойовики через посередника з ОБСЄ передали повідомлення, що вони не пустять нікого на іншу сторону мосту.

Розмінування території мосту мають провести саме українські сапери, оскільки ніхто не хоче брати відповідальність за роботу саперів з боку окупантів, повідомила прес-служба Станично-Луганської державної районної адміністрації у коментарі виданню «Новости Донбасса».

Важливо: Від початку перемир’я на Донбасі вперше отримав поранення український воїн

У РДА вважають, що роботи по реконструкції обов’язково мають проводити українські будівельники, за безпеку яких мають відповідати українські служби. 

У районній державній адміністрації зазначили, що Леонід Кучма підніме питання доступу українських саперів на інший бік мосту у Тристоронній контактній групі. Також цьому сприятиме губернатор Луганської області Віталій Комарницький. 

Зазначимо, що про реконструкцію моста у Станиці Луганській домовилися під час засідання Тристоронньої контактної групи. Сторони разом із укладенням «хлібного перемир’я» узгодили дорожню карту будівництва моста і вже на 1 серпня призначили розмінування територій навколо нього. 

Посередник з ОБСЄ повідомляє саперам, що їх не пустять на інший бік: дивіться відео

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *