Завтра у Львові засвітять центральну міську ялинку

Завтра, 18 грудня, о 19.00 у Львові на площі перед Оперним театром засвітять центральну міську ялинку.

У святковій програмі буде вітальне слово мера міста, передача Вифлеємського Вогню Миру мешканцям Львова та театралізовані забави, повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Головну міську ялинку у Львові почали встановлювати ще у вівторок, 11 грудня. Традиційно дерево встановили на площі перед Львівським національним академічним театром опери та балету ім. С. Крушельницької. Цьогоріч воно сягає 20 метрів заввишки.

Цьогоріч ялинку місту подарували мешканці с. Буда Яворівського району Львівської області. Встановлення та прикрашання ялинки здійснювали комунальні підприємства «Зелений Львів» та «Львівсвітло» спільно з компанією «Львівські ярмарки».

«Продовжуємо традицію, вже другий рік поспіль мешканці дарують для львів’ян ялинку. Цього разу – це мешканці із села Буда Яворівського району Львівської області. Ми неймовірно вдячні п. Надії Петрух, тому що це дійсно подарунок для усього міста і для усіх львів’ян.

Цього року ми підготували на замовлення спеціальну ілюмінацію. Хочемо, щоб ця ялинка була дуже стриманою, красивою і водночас класичною. Не хочемо завішувати великою кількістю іграшок, а робити акцент на вогниках і на грі світла. Світло буде теплого кольору, його буде дуже багато. І вже потім будемо довішувати дерев’яні яворівські іграшки з минулого року», – зазначила директор департаменту розвитку ЛМР Наталія Бунда.