Військове таксі з водіями-атошниками запрацювало в Одесі. Виручені кошти підуть на авто для воїнів на передову

Військове таксі з водіями-атошниками запрацювало в Одесі. З грошей за перевезення активісти хочуть купувати автівок для 28-ї механізованої бригади, яка боронить передові рубежі Донбасу.

Одесит Олексій Муравников – колишній боєць 28-ї бригади. У 2014 році пішов добровольцем захищати країну від російської агресії. Наступного року поблизу Пісків зазнав поранення. Після лікування та демобілізації вирішив допомагати побратимам. Нині волонтер сів за кермо військового таксі.

«Хлопці подзвонили, ми ж усе спілкуємося, запропонували взяти участь в акції. Тим більше, моя рідна 28-ма, як не допомогти? Та й самому з хлопцями поспілкуватися, згадати старі часи», – прокоментував він.

Працюватиме Олексій на автівці, яку придбали дніпровські учасники акції «Військове таксі». В Одесі волонтер зароблятиме гроші на машину для 28-ї бригади.

«У нас бракує саме маленьких швидких машин для виходу розвідгрупи, для вивезення поранених, та там багато для чого. Ці машини, в них потреба величезна. Вони швидкі, вони маневрені, вони прохідні, вони зручні в кінці кінців. Вони не так ламаються, як ВАЗики і таблетки», – сказав волонтер благодійного фонду «Повернись живим» Віталій Дейнега.

До акції долучились і місцеві екскурсоводи. Під час поїздки розповідатимуть пасажирам-туристам цікаві факти про місто.