У Керченській протоці сталася серйозна НП з українським моряком: подробиці

У 71-річного українця з судна Canopus, що стоїть на якорі в очікуванні проходу через Керченську протоку, раптово погіршився стан здоров’я. Російські рятувальники планують евакуювати хворого з судна.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомили в прес-службі Росморрічфлоту.

Судно Canopus стоїть на якірній стоянці в горловині Керченської протоки з Азовської сторони. Вранці з судна надійгло повідомлення черговим, що 71-річному моряку українцю стало погано через ниркові кольки. Рятувальники готують евакуацію хворого, щоб відвезти  до лікарні.

Як повідомляється, згідно з даними порталу з онлайн-відстеження судів MarineTraffic Canopus – судно для перевезення генеральних вантажів  – прямувало під прапором Сент-Вінсента і Гренадін з порту Темрюк в порт Бандирма (Туреччина).

Під час події судно знаходилося в районі 453-ї якірної стоянки в Азовському морі. Операцію по евакуації нібито координує морський рятувальний центр на Тамані.

Нагадаємо, раніше біля входу в Керченську протоку сталася масштабна пожежа – загорілися два судна, які стояли на якорі в очікуванні проходу. За останніми даними відомо, що загинули десять осіб.