Син Омеляна випустився з гімназії в Австрії, де рік навчання коштує майже півмільйона

Цього літа старший син міністра інфраструктури Володимира Омеляна випустився з відкритої гімназії «Терезіанська академія» (Theresianische Akademie Wien) в Австрії.

Про це повідомляє Страна.

У цьому навчальному закладі, який розташований у Відні, щороку для випускників проводять тематичні вечори. Так, у 2018-му для вечірки обрали доволі веселу «циркову» тематику. Зал прикрасили повітряними кулями, а ведучий був з клоунським носом.

На балу обов’язковий дрес-код: для дам – вечірні та коктейльні сукні світлого кольору, а для чоловіків – фрак, смокінг або костюм. Син міністра був у чорному костюмі, білій сорочці та синьому метелику.

Захід проходив у Палаці Ферстеля (Palais Ferstel) – колишній будівлі Національного банку Австрії. Нині його приміщення використовуються для проведення концертів. Зали палацу здатні вмістити до 700 осіб.

У програмі вечора крім, власне, основної частини, концерту та фуршету – була дискотека. А після третьої години ночі – заявлено afterparty.

«Терезіанська академія» – це престижна приватна школа, де вивчають кілька іноземних мов, включаючи англійську, французьку, латинську і російську. Для іноземців навчання тут коштує 14 тис. євро (448 тис. гривень) на рік, чергу треба займати в прямому сенсі слова з пелюшок. Уже оголошено набір до першого класу 2022/23(!) навчального року.

Сам Володимир Омелян раніше заявляв, що витрачатися на навчання сина в престижній гімназії йому не доводилося. Як пояснював міністр, син живе у Відні з його колишньою дружиною, яка працює в ООН на високій посаді. Навчання Северина, за словами Омеляна, на 80% компенсує ООН, згідно з правилами цієї організації.

Нагадаємо, Національне антикорупційне бюро України підозрює Володимира Омеляна в незаконному збагаченні та декларуванні недостовірної інформації.

14 вересня Солом’янський райсуд Києва відпустив Омеляна на поруки нардепа від «Народного Фронту» Федора Бендюженка та міністра спорту Ігоря Жданова. Міністр після цього заявив, що у відставку не піде і пригрозив судом за порушену проти нього справу.