Путін вирішив померти з музикою та прийняв рішення щодо Криму

Внесенням змін в Стратегію державної національної політики РФ президент Росії Володимир Путін вирішив якомога надійніше закопати Росію і себе в очікуванні міжнародного трибуналу.

Про це написав у Facebook український політолог Олексій Голобуцький.

«В п’ятницю Путін вніс зміни до Стратегії державної національної політики Росії на період до 2025 року. Зокрема, розділ про стан міжнаціональних відносин був доповнений пунктом про прийняття до складу РФ Республіки Крим: “…Ця подія викликала патріотичне піднесення і сприяло активізації участі інститутів громадянського суспільства в гармонізації міжнаціональних (міжетнічних) відносин”.

Помирати – то з музикою! Путін вирішив якомога надійніше закопати Росію й себе в очікуванні міжнародного трибуналу. Адже кожен офіційний порух Кремля щодо анексованого Криму – це відкрите зізнання у злочині», – написав у своїй публікації політолог.

«А “гармонізацію міжетнічних відносин” особливо оцінили кримські татари. Про також не втомлюються офіційно повідомляти міжнародні структури. Наскільки “гармонійно” тепер українці реагують на громадян РФ – окрема і сумна тема в похоронному марші ім.Путіна», – додав Голобуцький.

Путін вирішив померти з музикою та прийняв рішення щодо Криму

Нагадаємо, в мережі побачили ознаку того, що Росія віддасть окуповані нею українські території, оскільки у РФ заборонили мітинг проти передачі Японії Курильських островів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.