Порошенко про розкрадання в оборонній сфері: Зараз на українську армію здійснюється атака

Президент Петро Порошенко заявив, що зараз на армію здійснюється атака і він зробить все, щоб захистити армію.

Про це він сказав, перебуваючи на ротно-опорному пункті 79-ї окремої десантно-штурмової бригади на Приазов’ї, яка займає позиції за 1800 метрів від ворожих окопів, повідомляється на сторінці Президента у Facebook.

«Зараз на армію здійснюється атака. Я все зроблю, щоб захистити армію! Сьогодні, як коршуни, злетілися політикани, в тому числі і ті політикани, які безпосередньо причетні до розкрадання і розпродажу та знищення армії. Або ще корупціонери… Нехай вони подивляться і спитають у нас з вами, в якому стані ми прийняли армію в 2014 році! Наша армія створена зусиллями українського народу, українських воїнів, волонтерів, добровольців», – наголосив Президент.

Він зазначив, що звертається до правоохоронних органів, до Генеральної прокуратури, НАБУ та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури: якщо є факти – ні прізвища, ні посада нікого не мають захистити.

«Закликаю правоохоронців забезпечити ефективне і прозоре розслідування, і негайно проінформувати суспільство про інформацію, яка була піднята в ЗМІ, зокрема щодо витоку інформації з правоохоронних органів, оскільки справа розслідувалася кілька років», – написав Порошенко.

Він зауважив, що це найкращий час проінформувати суспільство. «Є факти – до в’язниці. Немає фактів – припиніть розкачувати ситуацію і в армії, і в державі», – наголосив Президент.