Підозрюваним у вбивстві заступника глави районної держадміністрації є підприємець – журналіст

Журналіст Станіслав Речинський повідомив, що підозрюваним у вбивстві заступника голови Лебединської районної державної адміністрації Івана Легкого є приватний підприємець Сергій Коваленко. Про це він написав на Facebook.

За словами журналіста, у полюванні, під час якого застрелили заступника голови районної держадміністрації, брало участь 9 чоловік. Серед них був єгер, прокурор, працівник поліції та приватні підприємці.

«Підозрюваний стріляв вздовж номерів, що є грубим порушенням правил полювання. А ще більш диким є те, що він стріляв картеччю. Що суворо заборонено на всій території України. Плюс, зараз не сезон полювання на кабана», – зазначив Речинський.

Водночас журналіст здивований тим, що єгер не перешкодив багатоепізодному порушенні законодавства учасниками полювання та брав безпосередньо у ньому участь.

«І як ви думаєте, при такій тісній дружбі, чи буде прокурор бачити якісь порушення в діях чиновників райадміністрації? У діях поліцейського? Чи підприємці, які брали участь у спільному полюванні, дотримувалися законодавства України, чи ні, сподіваючись на допомогу друзів із полювання?», – додав Речинський.