Наполі зробив дивовижний камбек у матчі з Ювентусом, але програв через автогол

Туринці і неаполітанці забили сім м’ячів.

У центральному матчі 2-го туру італійської Серії А Ювентус в Турині приймав Наполі, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

У першому таймі “Стара Синьйора” двічі забила неаполітанцям після точних ударів Даніло і Гонсало Ігуаїна на 16-й і 19-й хвилинах.

У другій половині зустрічі на 62-й хвилині Кріштіану Роналду і зовсім запалив на табло 3:0!

Але партенопейці змогли вийти з такого становища. Спочатку Костас Манолас на 66-й хвилині і Ірвінг Лосано на 68-й хвилинах відіграли два голи, а потім Джованні ді Лоренсо на 81-й хвилині повернув статусу поєдинку паритет.

Але! На 90+2-й хвилині Каліду Кулібалі відзначився автоголом, який приніс Ювентусу перемогу з рахунком 4: 3!

Ювентус з 6 очками очолив Серію А, Наполі з 3 балами йде в середині турнірної таблиці.

Ліга чемпіонів: відбулося жеребкування групового раунду.

Шахтар дізнався суперників по груповому раунду Ліги чемпіонів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.