Гройсман звернувся до ГПУ з приводу отримання оточенням Кононенка родовищ літію

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман попросив Генеральну прокуратуру і Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру перевірити достовірність інформації стосовно отримання наближеними до влади особами ліцензій на розробку родовищ літію з порушенням правил.

Під час засідання Кабінету міністрів Гройсман нагадав, що раніше в ЗМІ з’явилося повідомлення про видачу Державною службою геології і надр наближеним до влади особам родовищ літію без конкурсу і конкурентних принципів.

На думку прем’єра, достовірність такої інформації повинна бути перевірена правоохоронними органами. Гройсман зазначив, що сьогодні підписав лист на ГПУ і САП з проханням перевірити на достовірність вищезгадане повідомлення.

Раніше в ЗМІ з’явилася інформація про те, що компанія «Петро-Консалтінг» отримала дозвіл на розробку родовищ літію в Донецькій області без проведення конкурсу. Зазначену компанію пов’язують з оточенням народного депутата від БПП Ігоря Кононенка і міністра енергетики Ігоря Насалика.

Нагадаємо, компанія, пов’язана з оточенням нардепа від БПП Ігоря Кононенка і міністра енергетики Ігоря Насалика – «Петро-Конслатінг» поза конкурсом отримала спеціальний дозвіл на розробку 14 мільйонів тонн літієвої руди.