Директор заводу в Запоріжжі «впарив» дорожникам неякісного асфальту на мільйони гривень

Прокуратура Запоріжжя направила до суду обвинувальний акт стосовно директора місцевого асфальтобетонного заводу, який завдав міському бюджету збитків на 7,2 млн гривень.

Директор асфальтобетонного заводу, який протягом 2016 року, зловживаючи своїми повноваженнями, з метою отримання неправомірної вигоди, виготовляв та реалізовував асфальтобетонну суміш, яка не відповідала вимогам Державних стандартів України, повідомили у прокуратурі Запорізької області.

Вказана асфальтобетонна суміш була реалізована, в тому числі, підприємству, яке виконувало роботи з поточного ремонту вулично-дорожньої мережі та внутрішньо квартальних доріг Запоріжжя.

Завдяки вказаній корупційній схемі директор асфальтобетонного заводу завдав збитків територіальній громаді Запоріжжя на суму 7,2 млн гривень. Тепер чиновнику загрожує до шести років в’язниці з позбавленням права займати певні посади чи займатися певною діяльністю на термін до трьох років.

Нагадаємо, Спеціалізована антикорупційна прокуратура просить суд взяти під варту неформального керівника компанії «Трейд Коммодіті» Володимира Гарькавого і встановити заставу в розмірі 25 млн гривень.